Spolupracujte s nami a vybudujte si vďaka zlatu pasívny príjem

Podnikateľ a autor kníh Robert Kiyosaki tvrdí, že existujú iba 4 legálne spôsoby zarábania peňazí:

 • zamestnanie, v ktorom premieňate svoj investovaný čas na peniaze a pracujete pre niekoho iného,
 • podnikanie, pri ktorom premieňate čas na peniaze a pracujete sám pre seba
 • ako majiteľ firmy podnikáte a spolupracujete s inými ľuďmi, ktorí vám pomáhajú zarábať,
 • investovanie pomocou svojho majetku, ktorý prináša zisk a vaše peniaze pracujú pre vás.

Väčšina ľudí investuje svoj čas ako zamestnanci a podnikatelia. Títo ľudia neustále pracujú a napriek tomu ich odmena nedosahuje takú výšku, akú by si zaslúžili.

Je zamestnanie istotou?
Mnoho ľudí radšej uprednostňuje zamestnanie, ktoré predstavuje istotu, pred podnikaním, ktoré ide ruka v ruke s istým rizikom. Je však podnikanie naozaj rizikové a zamestnanie istotou?

Zamestnanie je späté s domnelou istotou, počas dobrých časov, keď príde kríza, môžete o zamestnanie rýchlo prísť a vystaviť sa tak riziku nízkeho alebo dokonca žiadneho príjmu. Navyše, v zamestnaní nikdy nebudete mať dostatok peňazí, po akom túžite.

Je to naozaj to, čo chcete?
Zamestnanie vám berie množstvo času a napriek tomu si nemôžete dovoliť to, čo by ste naozaj chceli. Myslíme si, že každý človek by mal popri zamestnaní pracovať aj na niečom inom. Možno ste práve vy v tejto situácii a rozmýšľate, ako z tohto bludného kruhu von… Existuje však východisko…

Vlastné podnikanie dostupnejšie, než si myslíte
Zamestnanci a podnikatelia musia neustále pracovať. Ak by prestali pracovať, ich príjmy by sa začali okamžite znižovať. Pre majiteľov firiem a investorov to už však neplatí.

Ako získať túto pozíciu?
Investor musí mať dostatočný kapitál. Investori využívajú svoj majetok, ktorý za nich pracuje a zarába im ďalšie peniaze. Vysoké požiadavky na počiatočný kapitál obmedzujú túto možnosť a nie je vhodná pre každého.

Fungovať ako vlastník firmy je dostupným, funkčným a najefektívnejším riešením. Majiteľom firmy môže byť ktokoľvek…

3 druhy majiteľov firiem:

 • Majiteľ vlastného systému je majiteľ firmy, ktorý všetko vytvára sám. Do podnikania vkladá svoje peniaze, svoj čas a svoje nápady. Je to najnáročnejšia možnosť spojená s vysokými počiatočnými nákladmi a závisí na schopnosti a vedomosti majiteľa.
 • Majiteľ kúpeného systému je majiteľ firmy, ktorý si systém zakúpi. Stále však do podnikania musí vkladať svoje peniaze a svoj čas.
 • Majiteľ zdieľaného systému je človek, ktorý do podnikania vkladá svoj čas a energiu, avšak systém nemusí kupovať, pretože ho zdieľa s ostatnými členmi systému. Systém je založený na vzájomnej spolupráci a pomoci.

Práve posledná možnosť – vlastníctvo zdieľaného systému, umožňuje vytvoriť pasívny príjem. Dá sa vykonávať popri zamestnaní, na materskej dovolenke, na dôchodku…

Network marketing je najvýznamnejšia forma podnikania

Networking sa neustále vyvíja a zlepšuje. Má obrovské množstvo výhod, ktoré z neho robia jednu z najzaujímavejších a najvýznamnejších foriem podnikania 21. storočia:

 • Minimálna alebo žiadna vstupná investícia. Zaplatíte maximálne za úvodné školenia, ktoré vám pomôžu v budovaní vášho podnikania, čo môžeme chápať ako počiatočnú investíciu, ktorá sa rýchlo, spravidla do jedného mesiaca, vráti.
 • Sami si určujete, čo chcete dosiahnuť a koľko času chcete rozvoju vášho podnikania venovať. Váš kariérny postup je iba vo vašich rukách, a je na vás, ako ďaleko sa dostanete. Každý môže dosiahnuť až vrchol…
 • Networking dáva príležitosť každému bez rozdielu.  Je iba vo vašich rukách, s kým sa rozhodnete spolupracovať a s kým nie.
 • Najspravodlivejšia a najviac motivujúca forma odmeňovania. V sieťovom marketingu zarábate peniaze podľa toho, koľko času do vášho podnikania vložíte.

Prečítajte si viac o systémovej a motivačnej podpore, ktorú v prípade nadviazania spolupráce od nás získate.

Vaše výsledky na základe motivácie
Tri spôsoby vzájomnej spolupráce sa dajú kombinovať a dopĺňať:

 • kupujte pre seba a vytvorte rezervu do budúcnosti,
 • odporučte naše produkty známym a priateľom a vytvorte si klientelu,
 • vytvorte si vlastnú sieť spolupracovníkov a systém vám zabezpečí pravidelný a pasívny príjem,

Ktorá možnosť sa vám páči najviac?

Chcete nadviazať spoluprácu?

Kontaktujte ma pomocou tohoto formulára